Mariannadesign
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
NVNAP KSZNT

 
MEN
 
Sajt PFS tutorial

  

SZERELMESEK NAPJA

TLI FANTZIA

AUGUSZTUS 20.

 

 
KSZNM!

Ksznm Vicuska!

 

 
Sajt honlapjaim

 
KEDVENC OLDALAK

 

 
Szmll
Induls: 2014-07-19
 
IDJRS
 
KURZOL HULL EFEKT


 

 
DEZING

 
Blie
Tartalom
 
Promenade en Utopie Saturnella

Promenade en Utopie - Sta Utpiba

 

Francia - Magyar

Az itt lthat lers az n tulajdonom. Hasonlatossg csak az eredetivel lehet, mely szerzi jogvdelem al esik. Msolni, ms blogban, frumban megjelentetni csak a szerz, Saturnella engedlyvel lehet, ez vonatkozik erre a fordtsra is.
Ha a bemutat alapjn elkszted a kpet, akkor egy linket, elrhetsget, vagy magt a kpet helyezd el az oldalamon.
Ksznm, hogy tiszteletben tartottad a munknkat!
 
A baloldali "Material" kpre kattintva
Saturnella oldalrl letltheted a
kp elksztshez szksges anyagot.
 
Szrk:
Mehdi
Bordure Mania
Virtual Painter
MuRa’s Meister – Cloud
Dsb Flux
Sznpaletta
Eltrszn: 140, 179, 225 (vilgos)
Httrszn: 71, 113, 138 (stt)
Amennyiben valamelyik szrd hinyzik, gy azt letltheted Saturnella oldalrl, a Matriel alatt lev Filtresre kattintva ahol ABC sorrendben tallod.
 
Nyissuk meg a programunkat, lltsuk be a szneket a jobb oldalon.
 
Kp elksztse
 
 
Nyissunk egy j, 600 x450 pixeles, fehr lapot.
Szrk – Mehdi, Wavy Lab 1.1: Linear, 3, 41, 0.
 
 
Szrk – MuRa’s Filter Meister, Cloud: alapbellts, csak a szneket lltjuk be – fehr, Eltrszn (vilgos), Httrszn (stt).
 
 
Msoljuk be a tjkpet.
Rteg – Kijells elforgatsa: Vzszintes tkrzs.
Kattints jobb egrgombbal a Rteg 1-re, Torzts. Kt szln hz ki teljesen a kpet (vigyzz az egyenletessgre). jra jobb egrgomb, Rgzts. Kicsit hzzuk feljebb a kpet, hogy a vz is ltszdjk.
Rteg – Egyest minden rteggel.
 
 
Msoljuk be az „Worthmorechou amg” png-t.
Rteg – Kijells elforgatsa, Szabad talakts: Arny 65 %.
Rteg – Hatr effektus, lsimts.
Tegyk a helyre.
 
 
Rteg – Belltsok, rnyk: X -15, Y -6, Szn fekete, tltszatlansg 60 %, lsimtott, Progresszv kontr (nlam Sugr 7).
Rteg – rnyk egyests.
 
 
Msoljuk be a Hajt.
Rteg – Kijells elforgatsa, Szabad talakts: Arny 40 %.
Tegyk le, a helyre.
 
 
Most az „Image 5” kpet msoljuk be.
Rteg – Kijells elforgatsa, Szabad talakts: Arny 50 %.
Helyezzk el a Holdon.
Rteg – Belltsok, tltszatlansg 80 %.
Rteg – Egyest minden rteggel.
 
 
Kp – Kls keret:
Szlessg 2, Szn Httrszn (stt),
Szlessg 2, Szn Eltrszn (vilgos),
Szlessg 25, Szn fehr: jelljk ki a Varzsplcval.
Szrk – Mehdi, Wavy Lab 1.1: Linear, 3, 125, 0.
Hagyjuk meg a kijellst.
 
 
Szrk – Mehdi, Kaleidoscope 2.1: Mirror, 2, 0, 1.0, 15, -90, 78. (Esetleg, ha jobban tetszik, akkor a Random gombra kattintva vletlenszeren is vlaszthatsz.)
Mg mindig marad a kijells.
 
 
Szrk – dsb flux, Linear Transmission: 7, 4, 50, Vertical.
Mg mindig marad a kijells.
 
 
Szrk – Virtual Painter: Filter – oil painting, Material – paper medium.
 
 
Szrk – Bordure Mania (nrv), Cadre relief n2: 16, 24, 110, 130.
 
 
Kijells – Inverz kijells.
Szerkeszts – Msols, Szerkeszts – Beilleszts. Ha eltnne a kijells, hozzuk vissza.
Rteg – Belltsok, rnyk: alapbelltssal.
Rteg – rnyk egyests.
Ismteljk meg az rnykols, de X s Y -7 legyen.
 
 
Jelentsk meg a kijellst, ha eltnt.
Kijells – sszehzs: Szlessg 4.
 
 
Szrk – Lekpezs, Progresszv kontr: tltszatlansg 100 %, Szn Httrszn (stt), Szlessg 20, Klsnl nincs pipa, Sztzs.
Rteg – Egyest minden rteggel.
Kp – Kls keret: Szlessg 1, Szn fekete.
 
rjuk r a neveket, mretezzk t: Kp – Kpmret, Szlessget rjuk t 600 pixelre.
Fjl – Ments msknt, jpg kpknt mentsk, s adjunk a kpnek nevet. A kpre ne rd r az n nevemet, csak a Tied, s Saturnella neve legyen rajta.
Ezzel el is kszlt a kpnk.
 
Fordts: 2015.12.30.
 
Megkrlek, ha az ltalam fordtott kpet kszted el, akkor a linkemet is tedd fel Saturnella linkje mellett, vagy rd oda, hogy Mariannadesign oldala tutorialok - ha elviszed ms oldalra (Facebook, sajt weblap, honlap, stb). Ksznm megrtsedet.
 
Ellenrzs: Vc, 2015.12.30.
 
Elkszlt kpedet ide, alulra, a Hozzszlsokhoz teheted fel.
Ksznm szpen!

 

2 hozzszls
Idzet
2016.01.10. 20:02
Klrika

Ksznm kedves Marianna ezt a szp leckt. Sajnos egy picit ms lett, mert nem volt meg minden pluginom, ezrt mssal prblkoztam.

 

Idzet
2016.01.07. 13:22
Lszln Kata

Ksznm Marianna! A virtul painter nekem nincs meg, az kimaradt.

 
NAPTR - RA


 
GuestBook

 


 

Kp beillesztse a gportl weboldalra.
Katt ide:

 
MANANY FORDTS

 
CHAT
 
Saturnella tutorial

 
Vicuska Tutorialok

 
Mesi Tutorialok

 
Photofiltregraphics

 
RZM

 

"TEKERJ VISSZA" - RÉGI KERÉKPÁROK IDÕSZAKI KIÁLLÍTÁSA - BAJA TÜRR ISTVÁN MÚZEUM    *****    Naruto rajongói oldal! Felkerült John Man Ninja címû könyvének elsõ fejezete. Olvass, Filmezz, Tanulj!! KONOHA.HU    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    Velaris, a második otthonom Fanfictionból új rész került fel    *****    NSYNC - Ha nosztalgiáznál, vagy érdekel,mi történik most a ByeByeBye elõadóival, akkor nézz be - NSYNC    *****    Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!